Przeczytaj historie uczestniczek Drogowskazu.

odZyskały
radość, spokój i odwagę

„Do 40 roku życia byłam błąkającym się dzieckiem. Całe życie czułam, że jestem inna, niż moje najbliższe otoczenie. Jednak prawda jest taka, że wyrosłam na DDA i osobę współuzależnioną. Walczylam sama ze sobą, nie potrafiłam ruszyć z miejsca, nie potrafiłam powiedzieć NIE, nie potrafiłam uwolnić się od oprawcy. Kiedy zdecydowałam się na zmiany spotkałam cudownych ludzi. Jedną z takich osób była Kamila Lewicka. Byla jedyną osobą, której głos do mnie dotarł bardzo głęboko. Moglam słuchać jej godzinami i tu zadziała się magia.
Coś, co bardzo mnie bolało, a zawaliłam w młodości postanowiłam naprawić. W wieku 46 lat zaczęłam od początku i zrobiłam liceum, a teraz policealną. Moja samoocena zaczęła się poprawiać, pomimo lęku , który czułam. Postanowiłam, że będę kimś innym, że będę dążyć do tego co czuję. Poczułam, że chcę więcej. Nie pomyliłam się. Kamila znów popchnęła mnie do przodu. To ona sprawiła, że chciałam pod okiem profesjonalisty nauczyć się tańczyć. Poranki Kamili były moim dopingiem. Zaufaj sobie i zaufaj Kamili, która wie, jak poprowadzić nas, małymi krokami do Naszego Życiowego Sukcesu (wolności, odwagi i uśmiechu).Drogowskaz pokazał jak możemy budować swój świat i wzmacniać w nim swoją pozycję.
Kamila Twoje poranki i cały Drogowskaz to ARCYDZIEŁO!
Jeśli będziecie ćwiczyć, to uwierzycie mi, że poczujecie to, co dziś ja czuję: WOLNOŚĆ, RADOŚĆ, PEWNOŚĆ, ZADOWOLENIE I MIŁOŚĆ.
Drogowskaz spełnił swoją rolę bardziej niż się spodziewałam!

Beata

„Dziękuję za wspaniały czas, za wszystkie emocje, za wiarę, że mogę żyć inaczej niż do tej pory i pokazanie jak można to zrobić.”
Magda

„Czułam się ważna, zauważona, czułam się częścią grupy.”
Joanna

„Dziękuję, dziękuję z całego serca Tobie Kamilo! Za to, że byłaś ze mną przez cały ten czas i że czułam się zaopiekowana.”  
Nela

 

 

 

„Dziękuję za każdy magiczny poranek przez te 5 tygodni, które wspólnie spędziłyśmy. Za ciepłe słowa wsparcia za radość i serce Kamilo, które nam tu okazałaś.”
Agnieszka

„Super pomysłem było stworzenie programu tylko dla kobiet, w kobiecej energii, ukierunkowanego na zrozumienie, czucie, refleksję, a nie tylko na planowanie, działanie i odhaczanie. Podobało mi się takie spokojne i radosne podejście do tematu, brak presji i przekonywania, a jednocześnie podkreślanie, że życie nigdy nie będzie idealne i że kluczowe jest nasze nastawienie. Dzięki temu mnie ten program zachęcił i przekonał, że warto i że w ogóle można małymi krokami, poprzez działanie, samemu poprawić jakość swojego życia, tak, aby szczęście nie było tylko stacją, a sposobem podróżowania ;-).
W Drogowskazie od razu poczułam się bardzo dobrze, jakoś tak swojsko i dość swobodnie. Chętnie spotkałabym się z uczestniczkami programu na żywo.”
Małgorzata

„Jestem bardzo wdzięczna za wspólne 5 tygodni. Czułam się bardzo dobrze. Drogowskaz dał mi dużo radości i pozytywnej energii. Chciałabym ponownie uczestniczyć w tym programie. „
Ewa

„Podobała mi się systematyczność spotkań, atmosfera tolerancji i braku krytyki.”
Aleksandra

„Zaczęłam być dla siebie ważna, a nie stawiać się na końcu kolejki po radość i szczęście.”
Aleksandra

 

„Jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim życiu to Drogowskaz właśnie jest dla niego! W łatwy do zrozumienia sposób są przedstawione poszczególne zagadnienia i sposoby jak małymi krokami osiągnąć cel.”
Adrianna

CHCESZ ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

Weź udział w programie!

PAKIET PODSTAWOWY

5 tygodni wspólnej drogi. Zaczynamy 27 maja.

 • 3 miesiące dostępu do materiałów
 • 5 warsztatów tematycznych, które poprowadzę online
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i wymiany myśli z innymi kobietami
 • 5 tygodni mojego wsparcia w ramach grupy na Facebooku
 • Autorskie Karty Praktyk do druku
 • Afirmacja audio wspierająca proces

CENA PAKIETU PODSTAWOWEGO: 870 zł

*możesz zapłacić w dwóch częściach:  2×387 zł 

 

PAKIET PREMIUM 5 tygodni wspólnej drogi. Zaczynamy 27 maja.

 • 6 miesięcy dostępu do materiałów
 • 5 warsztatów tematycznych, które poprowadzę online
 •  Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i wymiany myśli z innymi kobietami
 • 5 tygodni mojego wsparcia 
 •  Autorskie Karty Praktyk do druku
A dodatkowo:
  • 15 porannych sesji 
  • 15 transformujących praktyk do zastosowania od razu
  • 5 sesji Q&A, z Twoim udziałem, otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania w tematyce programu
  • Zestaw autorskich afirmacji audio, które pomogą Ci szybko zobaczyć efekty
  • Indywidualna konsultacja audio – możliwość zadania jednego pytania osobistego. Odpowiedź otrzymasz w formie audio.

 

CENA PAKIETU PREMIUM: 1370 zł*

**możesz zapłacić w dwóch częściach:  2×685 zł

 


Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące programu.